Αγαπητοί γονείς
Καλωσήρθατε στο δικτυακό τόπο των Εκπαιδευτηρίων Στέγκα που έχει σκοπό να σας παρουσιάσει την 85χρονη παρουσία του σχολείου μας, τις εγκαταστάσεις μας και το εκπαιδευτικό μας πρόγραμμα. Ταυτόχρονα σας ενημερώνει για τη Φιλοσοφία μας και τις αρχές που διαπνέουν το εκπαιδευτικό μας έργο.
Οι πληροφορίες που θα βρείτε στο διαδικτυακό μας τόπο είναι ενδεικτικές. Η πλήρης ενημέρωσή σας θα γίνει με προσωπική συνάντηση η οποία θα σας επιτρέψει να διαμορφώσετε πλήρη εικόνα για το σχολείο μας.
Εκπαιδεύουμε πια την τέταρτη γενιά μαθητών και πιστεύουμε ότι θα φανούμε χρήσιμοι και στο δικό σας παιδί.
Συγχαρητήρια!