Σε ένα χώρο πλήρως ανακαινισμένο και κατάλληλα διαμορφωμένο για τις ανάγκες των παιδιών προσχολικής ηλικίας, δημιουργήσαμε μια ζεστή γωνιά για να περνούν τα παιδιά τη μέρα τους ευχάριστα και δημιουργικά, κοντά σε έμπειρους παιδαγωγούς.
Εκτιμώντας και αναδύοντας τη προσωπικότητα αλλά και τη μοναδικότητα του κάθε παιδιού έχουμε σαν στόχο την άριστη ψυχοσυναισθηματική και διανοητική τους ανάπτυξη, καθώς και το ομαλό πέρασμα τους από το κόσμο των παιχνιδιών, στο κόσμο των μεγάλων…
Συγχαρητήρια!