Οι Σφυριχτρούλες ιδρύθηκαν στα τέλη του 1998 στην Ηλιούπολη από την κα Σφυριχτρούλα!
Έχοντας στο ενεργητικό της σπουδές νηπιαγωγού και θεάτρου δρόμου από το ’’Θέατρο των αλλαγών’’ αλλά και με διάφορα άλλα σεμινάρια για κλόουν και θεατρικό παιχνίδι! Στην εταιρία μας θα βρείτε για κάθε ηλικία παιδιών από 0 έως 12 ετών! Αναλαμβάνουμε στολισμούς βαφτίσεων, παιδικά πάρτι, γάμους και για εγκαίνια εταιρειών και καταστημάτων!
Συγχαρητήρια!