Για 42 χρόνια τα Κέντρα Ξένων Γλωσσών Καραθανάση δραστηριοποιούνται με επιτυχία στο χώρο της ξενόγλωσσης εκπαίδευσης.
Μέσα σε ένα φιλικό περιβάλλον οι σπουδαστές μας μαθαίνουν ξένες γλώσσες με ολοκληρωμένα προγράμματα και έχουν συνεχή εξοικείωση με όλες τις απαραίτητες τεχνικές που οδηγούν με επιτυχία στην απόκτηση των ανάλογων πτυχίων.
Επίσης παρέχουμε την δυνατότητα εκμάθησης ECDL, του κορυφαίου προγράμματος πιστοποίησης γνώσεων Πληροφορικής και δεξιοτήτων χρήσης Η/Υ, με ολιγομελή μεσημεριανά, απογευματινά και βραδυνά τμήματα.
Συγχαρητήρια!