20 χρόνια επιτυχούς παρουσίας στην ξενόγλωσση εκπαίδευση!
Η αγάπη μας για τα παιδιά, η υψηλή πανεπιστημιακή κατάρτιση του εκπαιδευτικού προσωπικού και η συνεχής αξιολόγηση του, το με κριτήρια επιλεγμένo εκπαιδευτικό υλικό, οι σύγχρονες μέθοδοι διδασκαλίας, η πολυετής εμπειρία μας, αλλά και οι ανταγωνιστικές μας τιμές αποτελούν τους λόγους για τους οποίους τόσα χρόνια καταφέρνουμε να βρισκόμαστε στην κορυφή.
Συγχαρητήρια!