Η INFOlearn ιδρύθηκε το 2003. Στόχοι της είναι η προσφορά υψηλού επιπέδου σπουδών στην πληροφορική και η δημιουργία εκπαιδευτικού λογισμικού.
Η επιστημονική επάρκεια του προσωπικού της, τα συστηματικά και αποδεδειγμένα αποτελεσματικά προγράμματα της τα οποία βασίζονται στη χρήση βιβλίων, μεθοδικών ασκήσεων και οπτικοακουστικών εποπτικών μέσων έχουν ως αποτέλεσμα οι σπουδαστές μας με την ολοκλήρωση των προγραμμάτων να αποκτούν όλες τις αναγκαίες δεξιότητες οι οποίες θα τους βοηθήσουν να ανταποκριθούν πλήρως σε οποιοδήποτε επαγγελματικό περιβάλλον.
Συγχαρητήρια!