Από το 1994 στο χώρο της εκπαίδευσης
Με οδηγό τα όνειρα, τη δημιουργικότητα και τη ζωντάνια των παιδιών, διδάσκουμε το όραμα της εκπαίδευσης που καλλιεργεί την γνώση ευχάριστα και σμιλεύει μοναδικούς χαρακτήρες – Λυδία Παπαχατζή
Παρακολουθώντας τις εξελίξεις της εκπαίδευσης στην Ευρώπη, συνδυάζουμε την ξενόγλωσση διδασκαλία με παιχνίδι, τραγούδι, εικόνες, ομαδικές εργασίες και χρήση όλων των οπτικοακουστικών μέσων και ιντερνετ
Συγχαρητήρια!