Μαθητές – Γονείς – Καθηγητές του Κολεγίου «ΔΕΛΑΣΑΛ»
Σε κλίμα έντονου ενθουσιασμού, χαράς και συγκίνησης, το διευθυντικό και εκπαιδευτικό προσωπικό του Κολεγίου «ΔΕΛΑΣΑΛ» τίμησε τους απoφοίτους του – την Τετάρτη, 2/9/2015, στο ξενοδοχείο Porto Palace – για τα εξαιρετικά αποτελέσματα που πέτυχαν στις φετινές Πανελλαδικές Εξετάσεις, εξασφαλίζοντας μια θέση σε πολύ καλές σχολές των ΑΕΙ και των ΤΕΙ της χώρας μας. Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων και ο Σύλλογος Αποφοίτων «ΔΕΛΑΣΑΛ» εξέφρασαν τα συγχαρητήριά τους, και αυτοί με τη σειρά τους, στους επιτυχόντες, ενώ η Διεύθυνση του Κολεγίου τούς απένειμε αναμνηστικές πλακέτες. Τα ποσοστά των 94.3%, σε σχολές της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης, και των 93.9%, σε σχολές ΑΕΙ, δικαιώνουν την προσπάθεια τόσο των παιδιών όσο και των εκπαιδευτικών τους. Πληροφορίες: Epi– Direct-Λήδα Παπαδοπούλου, T: 2310 227225, [email protected], [email protected] Γιώργος Σικαλίδης (Διευθυντής του Λυκείου), Έλενα Ζαφειριάδου (Διευθύντρια του Γυμνασίου), Γιάννης Παπαδόπουλος (Γενικός Διευθυντής του Κολεγίου «ΔΕΛΑΣΑΛ») Γιώργος Σικαλίδης (Διευθυντής του Λυκείου), Νατάσα Ιωαννίδου (Φιλόλογος του Λυκείου) Αριστέα Νάστου (Καθηγήτρια Πληροφορικής), Σοφία Πασχαλούδη (Υπεύθυνη Γαλλικού Τμήματος του Κολεγίου “ΔΕΛΑΣΑΛ”) Αίγλη Φούντου (Διευθύντρια του Νηπιαγωγείου και του παιδικού σταθμού), Δημήτρης Καρατζάς (Καθηγητής του Κολεγίου «ΔΕΛΑΣΑΛ») . Έλενα Ζαφειριάδου (Διευθύντρια του Γυμνασίου), Λήδα Παπαδοπούλου (Σύμβουλος Επικοινωνίας), Αλεξάνδρα Λαπουρίδου (Διευθύντρια Δημοτικού του Κολεγίου «ΔΕΛΑΣΑΛ») Σοφία Κωνσταντινίδου (Μέλος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Γυμνασίου – Λυκείου), Σίσσυ Κυρκιμτζή (Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Γυμνασίου – Λυκείου «ΔΕΛΑΣΑΛ») Σταυρούλα Κανελλοπούλου (Πρόεδρος του Συμβουλίου Λασαλιανής Εκπαιδευτικής Αποστολής Ελλάδας), Fr. Νικόλαος Πρίντεζης (Hγούμενος της Μονής των Frères Θεσσαλονίκης), Fr. Φραγκίσκος Βαρθαλίτης (Μέλος του Συμβουλίου Λασαλιανής Εμψύχωσης και Επιμόρφωσης) Γιάννης Παπαδόπουλος (Γενικός Διευθυντής του Κολεγίου «ΔΕΛΑΣΑΛ»), Στέλιος Συμεωνίδης (Πρόεδρος του Συλλόγου Αποφοίτων), Γιώργος Σικαλίδης (Διευθυντής του Λυκείου)
Επιτυχής Εγγραφή. Ένα email ενεργοποίησης έχει σταλεί στη διεύθυνση email που έχετε δώσει.
Δεν λάβατε κάποιο email; Αποστολή Ξανά
Το email υπάρχει ήδη
Δοκιμάστε άλλο email ή συνδεθείτε.
Συγχαρητήρια!
Έχετε εγγραφεί με επιτυχία.
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
Συγχαρητήρια!
Ο κωδικός πρόσβασης στάλθηκε στο email σας.
Κάτι πήγε στραβά!
Ο διακομιστής email δεν ανταποκρίνεται.
Ώπα! Δεν βρέθηκε αποτέλεσμα!
Το email δεν έχει καταχωρηθεί σε εμάς.
Newsletter
Εγγραφείτε στο Newsletter του Schools.gr για να ενημερώνεστε για τα νέα της ιδιωτικής εκπαίδευσης στην Ελλάδα, αλλά και για προσφορές και λοιπές πληροφορίες.
Συγχαρητήρια!